Komu SEO się opłaca

Komu SEO się opłaca czyli pozycjonowanie bytom także w biznesie. Pisałam już kiedyś o pozycjonowaniu jak o formie reklamy. Ale to spore uproszczenie...Pozycjonowanie staje się ostatnio coraz popularniejsze. Większość właścicieli firm już wie co

Dodane: 15-08-2014 09:32
Komu SEO się opłaca

pozycjonowanie bytom

Pozycjonowanie staje się ostatnio coraz popularniejsze. Większość właścicieli firm już wie co to jest i do czego służy. Nic dziwnego - internet gra coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, odbija się to także w biznesie. Pisałam już kiedyś o pozycjonowaniu jak o formie reklamy. Ale to spore uproszczenie...Pozycjonowanie staje się ostatnio coraz popularniejsze. Większość właścicieli firm już wie co to jest i do czego służy. Nic dziwnego - internet gra coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, odbija się to także w biznesie.

Pisałam już kiedyś o pozycjonowaniu jak o formie reklamy. Ale to spore uproszczenie tematu - SEO jest czymś znacznie szerszym i czymś znacznie bardziej opłacalnym. Nie trzeba już tworzyć tego typu analogii, ponieważ wielu przedsiębiorców już wie, że bez dobrego pozycjonowania biznes może nie mieć racji bytu.

Temat wydaje się być wyeksploatowany. Ponieważ definicja pozycjonowania jest prosta i jednoznaczna. Ale cały czas mówimy o podstawach i punkcie widzenia klienta, a nie pozycjonera.

A z punktu widzenia specjalisty SEO nie jest tak różowo. Z jednej strony jest coraz więcej potencjalnych klientów, ale z drugiej powoduje to wzrost konkurencyjności. Problematyczne staje się oferowanie pozycjonowania w dobrej cenie, nie można tez obiecać klientowi szybkiego wzrostu. Branża się zmienia, i trzeba pogodzić się z faktem, że nie wszystkie firmy te zmiany przetrwają.
pozycjonowanie bytom