Wpływ pozycjonowania

Wpływ pozycjonowania czyli Tanie pozycjonowanie stron lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych,...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron zawierającą podane słowa kluczowe. Rzecz ja

Dodane: 03-08-2014 09:41
Wpływ pozycjonowania

Tanie pozycjonowanie stron

Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron zawierającą podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych,...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron zawierającą podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach.
Tanie pozycjonowanie stron